İZMİR REJİ KİRALAMA

İZMİR REJİ SİSTEMİ KİRALAMA

Firmamız Pan Technical Systems reji kiralama, konusn da siz değerli müşterilerimize bir organizasyonun başından sonuna kadar sorunsuz destek vermektedir.
Organizasyon, Seminer, Konferans,Kongre , Lansman, Düğün, Kilip, Dizi, Sinema, Tanıtım filmi ve özel çekimlerinizi High Definition(HD), Full High Definition(FullHD), Ultra-High Definition(4K) teknolojisine sahip kameralarımız ve profesyonel kameramanlarımız ile kayıt altına alıyoruz. 
Hd Reji, 4K Reji ve kameralarla gerçekleştirdiğimiz çekimleriniz arzu ettiğiniz takdirde montaj stüdyolarımızda montajlanabilmektedir. 
Ayrıca Hareketli çekimler için ekipmanlarımız arasında Dron(insansız hava aracı) gibi bir kaç seçeneğimiz bulunan Hd Kayıt, 4K Kayit yapa bilmekdeyiz.
Organziasyonun ve ya yapılacak işin durumuna göre Çekimleriniz Jiimy jib ile yapılabilmektedir.

Firmamız Video çekimlerinde birden fazla kamera ve reji sistemi ile, Toplantı Kamera çekimi, Kongre Kamera çekimi, Konferans Kamera çekimi, Düğün Kamera çekimi,Dizi çekimi, Film Çekimi, Klip Çekimi, Firma Tanıtım filmi, adı altında yapılan  çekimler işinde uzmanı yönetmen ve teknisyenlerimiz tarafından müşteri memnuniyeti dikkate alınarak gerçekleştirilir.

Organizasyonun konumuna, işin yapısına göre gerekirse  Led Ekran, Projeksiyon, Videowall gibi bir çok iletişim araçına Kongre Toplantısı, Konferans, Düğün, Lasman  gününü veya anını dev ekranlara yansıta biliriz.

Pan Technical Systems olarak ayrıca birçok prodüksiyon şirketinin ve bağımsız yönetmenlerin teknik ekipman ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz.

Video ekipmanları kiralama birimi ile sektörün bu ihtiyacına cevap vermekteyiz.

Reji, Kamera, Jimmy jip, Prompter, ışık, ses gibi birçok ekipmana sahip olan şirketimiz kiralama alanında da hizmet vermektedir